DISCOVER SCUBA DIVING

DISCOVER SCUBA DIVING 

Discover Scuba Diving czyli po polsku “Odkryj Nurkowanie z Aparatem Powietrznym (aqualung)” to jednodniowy program PADI przeznaczony dla osób które nigdy nie nurkowały, w ramach którego zabierzemy cię pod wodę do maksymalnej głębokości 12m.

Po około 30 min szkoleniu teoretycznym zrobimy pierwsze nurkowanie w basenie szkoleniowym lub w płytkiej wodzie do 6 metrów gdzie instruktor nauczy Was oddychać z butli oraz zaprezentuje kilka prostych ćwiczeń takich jak oczyszczanie zalanej maski, wynurzenie awaryjne, czy też wyrównywanie ciśnienia w uszach i zatokach. Tam też nauczymy się pływać w płetwach i utrzymywać kontrolę nad pływalnością.

Po zakończonej sesji “basenowej” zabierzemy Was na wasze pierwsze nurkowanie w wodach otwartych do maksymalnej głębokości 12m. Na tym nurkowaniu skupicie się na oddychaniu, poprawnym pływaniu pod woda oraz rozkoszowaniu się stanem nieważkości oraz podziwianiem wspaniałych raf koralowych oraz podwodnych zwierząt. Takie nurkowanie przewaznie twa około 40 min. Instruktor przez cały czas bacznie obserwuje i pomaga studentowi (trzyma za rączkę).Po zakończeniu D.S.D. nie otrzymujecie żadnego certyfikatu ale jest to doskonały wstęp do kursu nurkowania PADI OPEN WATER DIVER

Program D.S.D. przeprowadzamy w rejonach TULAMBEN, AMED, PADANG BAI (BLUE LAGOON), MENJANGAN.

Min wiek 10 lat

Max czas trwania: 8.00 -18.00 (w zależności od rejonu)

W cenie:

  • Transport z hotelu (Sanur, Denpasar, Jimbaran, Nusa Dua, Kuta, Legian) 
  • Lunch, woda mineralna (lunch box lub w restauracji)
  • Kompletny sprzęt, Polski Instruktor, 2 nurkowania 

Cena 130 USD

 

Nurkowanie na Bali
Nurkowanie dla początkujących
Nurkowanie na Bali w Amed
×

Hello!

Click one of our contacts below to chat on WhatsApp

× Witam, w czym mogę pomóc?