Kursy Nurkowania PADI

KURSY  NURKOWANIA PADI NA BALI

Kurs Nurkowanie OWD

SCUBA DIVER

Scuba Diver PADI to najłatwiejszy kurs nurkowania. Zrobisz go w zaledwie dwa dni. Po zakończeniu kursu otrzymasz międzynarodowy certyfikat PADI uprawniający do nurkowania do głębokości 12 m. To idealny kurs dla dzieci od 10 roku życia.

Więcej…

Nurkowanie na Bali

OWD

OPEN WATER DIVER to podstawowy i najpopularniejszy spośród kursów dla początkujących. Szkolenie zajmuje conajmniej 3 dni. Aby przystąpić do kursu OWD musisz mieć ukończone 10 lat i umieć pływać (200m stylem dowolnym). Po zakończeniu szkolenia otrzymujesz certyfikat do 18 m.

Więcej…

Kurs EFR

AOWD

Advanced Open Water Diver to kurs na kolejny stopień. Szkolenie zajmuje 2 dni a aby przystąpić do niego musisz posiadać pierwszy stopień (OWD PADI lub równoważny z innej organizacji nurkowej). Po zakończeniu szkolenia otrzymujesz certyfikat uprawniający do nurkowania do 30m.

Więcej…

Kurs Nurkowania na Bali - Szkolenie Basenowe

EFR

Emergency first response to kurs pierwszej pomocy i resuscytacji. Szkolenie jest obowiązkowe aby kontynuować zdobywanie kolejnych stopni nurkowych i w tym Rescue Diver i Divemaster. Szkolenie trwa 1 pełny dzień. Po zakończeniu szkolenia otrzymujesz certyfikat waży prez okres 2 lat.

Więcej…

Divemaster

RESCUE DIVER

PADI RESCUE DIVER (Nurek Ratownik) to kolejny stopień na drodze do zostania profesjonalnym Divemasterem lub Instruktorem PADI. Szkolenie trwa conajmniej 3 dni i obejmuje teorie i praktykę na których uczymy się jak zapobiegać i reagować na zaistniałe sytuacje awaryjne.

Więcej…

Divemaster

DIVEMASTER

Jest to kurs z którym będziesz mógł rozpocząć karierę nurka zawodowego. Szkolimy indywidualnie, conajmniej 7 dni, w zależności od twojego doświadczenia i umiejętności.. Aby przystąpić do kursu musisz mieć certyfikat RESCUE DIVER lub równoważny i zalogowane 60 nurkowań.  

Więcej…

SPECJALIZACJE PADI

Nurkowanie na wraku

WRECK DIVER

Jeśli fascynują Cie nurkowania na zatopionych wrakach zapraszamy Cię na kurs PADI WRECK DIVER na którym w biezpieczny sposób pod okiem instruktora nabierzesz doświadczenia i wiedzy niezbędnych aby bezpiecznie nurkować na wrakach. Kurs potrwa min 2 dni.

Kontakt

Nurkowanie z Mola Mola

DEEP DIVER

Dla miłośników wrażeń polecamy kurs PADI DEEP DIVER podczas którego w bezpiecznych warunkach nabierzesz doświadczenia w głębokich nurkowaniach. Podczas kursu wykonamy nurkowania z maksylaną głębokością 40m co jest granicą rekreacyjnego nurkowania.

Kontakt

Nurkowanie z Mola Mola

NITROX DIVER

Jeśli chcesz wydłużyć  czas pobytu pod wodą i nurkować bezpieczniej zapraszamy Cię na Kurs PADI ENRICHED AIR DIVER (NITROX). Szkolenie trwa zaledwie jeden dzień i obejmuje teorie oraz jedno nurkowanie przy użyci wzbogaconego powietrza (NITROX).

Kontakt

×

Hello!

Click one of our contacts below to chat on WhatsApp

× Witam, w czym mogę pomóc?