Miejsca Nurkowe na Bali

Miejsca Nurkowe na Bali

Speed Boat Charter

Nusa Penida & Lembongan

Nusa Penida, Nusa Lembongan i Nusa Ceningan (słowo Nusa w jęz. indonezyjskim oznacza wyspę) to skupisko trzech niewielkich wysp oddalonych około 50 km na wschód od Bali. Znajdujące się tam miejsca nurkowe  są jednymi z najbardziej atrakcyjnych nurkowań na Bali

Więcej…

Nurkowanie na Bali

Padang Bai

Popularne miejsca nurkowe w Padang Bai to Blue Lagoon , White Sand Beach , Jepung i Padang Bai Jetty. Znajduje się tam również niewielki wrak statku rybackiego.

Więcej…

Kurs EFR

Candidasa

Zdjęcie powyżej mówi samo za siebie. To właśnie w Candidasa na Rafach Gili Mimpamng i Gili Tepekong najczęściej spotykamy rybę Mola mola (wyłacznie w okresie sierpień-listopad). W tych miejscach znajduje sie piękna rafa na której często spotykamy żółwie i rekiny rafowe white tip.

Więcej…

Nurkowanie na wraku

USAT Liberty & Tulamben

Najpopularnieszy rejon nurkowy na Bali. Zobacz ogromny wrak okrętu USAT Liberty, który leży zatopiony na rafie koralowej zaledwie 50 metrów od brzegu.

Węcej…

wrak statku w Kubu na Bali

Kubu

W Kubu znajduje się kolejny wrak statku który spoczął na głębokości 40 metrów.Idealne miejsce na nurkowanie głębokie do specjalizacji PADI Deep Diver, Wreck Diver jak i   PADI Nitrox.

Więcej…

Nurkowanie podczas kursu OWD

Amed

Wspaniałą rafa koralowa w Jemeluk Bay oraz Japanese Wreck w Lipah Bay to ą kolejne topowe pozycje na naszej liście. 

Więcej…

Nurkowanie w Parku Nardowym Bali

Menjangan

Menjangan to z pewnością jedno z najlepszych miejsc nurkowych. Malutka wysepka oddalona zaledwie kilka km od  głównej wyspy Bali jest częścią parku narodowego Bali Barat National Park.  

Węcej…

Nurkowanie w Padang Bai

Pemuteran

Zobacz bogate zbocza koralowe raf przybrzeżnych  charakteryzują rejon Pemuteran.  Doskonałe uzupełnienie kilkodniowego wypadu na Półcne Bali i Park narodowy Menjangan. W Pemuteran znajdują się bardzo ciekawe projekty  ekologiczne związane ze sztucznym pobudzaniem wzrostu koralowców poprzez stymulacje prądem elektrycznym o niskim napięciu.

Zapisz się

Nurkowanie z Mola Mola

Sanur

W Sanur nurkujemy z lokalnych łodzi typu Jukung. Na rafie można spotkać rekiny rafowe white tip, jest też spora populacja węży morskich. Dobre miejsce na kursy OWD i AOWD. 

Zapisz się

×

Hello!

Click one of our contacts below to chat on WhatsApp

× Witam, w czym mogą pomóc ?